Anasayfa      

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

menu back Ana sayfa Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
20 Hakkımızda
1950 Yılında ERBAY markasıyla sabun imalatı yapmaya başlamış olan firmamız 2000 yılından beri FABER KOZMETİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. Adı altında sabun sektöründe faaliyet göstermektedir.

Teknolojiyi yakından takip ederek kendini yenilemiş, üretim tesisinde hijyenik koşullarda çevreye dost üretim anlayışıyla, patentli ve tescilli ürün imalatını sürdürmektedir.

Zeytinyağı başta olmak üzere en kaliteli hammaddeleri kullanarak yüksek kalitede üretim yapmayı kendimize ilke edindik. Kaliteli ürünler üretmemizin karşılığı olarak aldığımız en değerli ödül tüketicilerin markalarımıza göstermiş olduğu ilgi ve güvendir.

Firmamız Gaziantep’in Nizip ilçesindedir. Nizip sabunculuğa yöresel olarak zeytinyağı imalatından dolayı başlamış, ama asıl kaynak ve bilgi birikimi asırlar öncesinde Halep’ten gelmiştir. Yöresel şekilde el yapımı sabun olarak tabir edilen, sabun imalatı oldukça yaygındır.

 %100 Bitkisel sabunlardan oluşan sabun ve sabun çeşitlerimizin hiçbirinde petrokimyasal (zararlı ve kanserojen maddeler) yoktur.

İnsan sağlığı için zararlı değildir. Yeraltı sularına ve tabiattaki diğer canlılara zarar vermez.

Ürünlerimiz LABSA (lineer alkil sülfonik asit), SLS (sodyum Lauryl sülfat veya türevleri ) STPP(sodyum tripoli fosfat), SODYUM PERBORAT (Oksijen bazlı ağartıcı) etoksilat ve diğer petrokimyasal gibi insan sağlığına ve çevre sağlığına zarar veren maddelerin hiçbirini içermez.

 Hedefimiz Türkiye başta olmak üzere tüm dünya pazarında yer almaktır.

 Konusunda uzman AR-GE ekibimiz ile dünyadaki gelişmeleri yakından izleyerek ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel hijyen çözümlerini SAB, ERBAY, FLORA, SABER SAB ve DR.SABER tescilli markalı ürünlerimizle sektörde kendini kanıtlamıştır.

Üretim sürecinde ekolojik dengeyi ve insan sağlığını korumak amaçlı biyolojik olarak parçalanabilen organik hammaddelerden oluşan üstün performanslı ve çevre dostu ürünler sunmaktayız.
Tüm ürünlerimizde GİMDES Helal Sertifikası bulunmaktadır.

 Zengin ürün çeşidimiz ve iç piyasada aktif bayiliklerimiz ile faaliyet göstermekteyiz.

Biz "sabun"un saflığına ve doğallığına inanıyoruz. Güzel dünya ve gelecek nesillerimiz için

8000 yıldır güvenle kullanılan sabun, çocuklarımız ve sevdiklerimiz için hala en doğru temizlik maddesidir.

Çevre ve insan sağlığını korumak için sabuna olan güvenimiz ve tutkumuz hep devam edecek...

 
Mail Order Formu | Site Güvenliği | Garanti koşulları | Erişim | Teslimat / Sevkiyat | İade Kuralları | Arıza Bildirim / Takip | İnsan Kaynakları | Bayilik Başvurusu | Havale bildirim formu 
FABER KOZMETİK SANAYİ ve TİCARET LTD. ŞTİ.
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 10 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1294330
e-ticaret neticaret elektronik ticaret